Перше і головне, що необхідно запам’ятати: термінові рахунки та потреби вирішуються не тільки за допомогою споживчого кредиту. Є інший, більш зручний варіант, що доступний вже у Павлограді – це оформити кредитну картку «Unex Card» від Юнекс Банк.

Не відкладай бажання до зарплати

Найбільший плюс нової пропозиції банку полягає у реалізації концепції комфортного та доступного життя. Хто у Павлограді не бажає цього?

Таким чином, кредитна картка Юнекс банку дає можливість жити тут і зараз, купувати та отримувати бажане, а якщо сума покупки «непідйомна», то виплачувати її протягом зручного вам часу.

Це стосується не лише покупок: можна полетіти у подорож і взяти кредитну карту про всяк випадок, можна купити меблі за рахунок кредитних коштів картки, а можна провести вихідні, гарно посидівши з друзями. Варіантів дуже багато.

Бажати більше – отримувати більше

Тепер починаємо говорити більш конкретно: на яку суму та умови може розраховувати власник картки «Unex Card»?

  1. Перше, шо необхідно зробити – це отримати картку у представництві Unex Bank у Павлограді (вул. Горького, 166, тел.: +38 (068) 825 13 88, +38 (050) 195 44 83), або замовити доставку «Unex Card» на сайті https://creditcard.unexbank.ua/

  2. Після цього можна розраховувати на кредитний ліміт до 100 000 грн, що завжди буде у твоїй кишені.

  3. Що робити, коли скористався кредитними коштами? Після цього власник картки має 62 дні пільгового періоду, коли він може повернути витрачену суму на картку без будь-яких комісій та відсотків. Після 62 днів – нараховується відсоткова ставка. Період у 62 дні дозволяє повернути витрачену суму навіть за рахунок двох зарплат.

  4. Після повернення витрачених кредитних грошей, кредитний ліміт поновлюється і його знову можна використовувати .

  5. А ще можна повернути до 25% витрачених коштів за рахунок кешбеку – лише необхідно обрати вигідну категорію для повернення витрат.

До того ж, можна оформити картку і тримати в кишені на випадок непередбачуваних витрат – це нічого не буде коштувати, а фінансова надійність, натомість, завжди буде з вами. Замовляй картку вже сьогодні і встигни зібрати кешбек. (ліцензія НБУ №56 від 28 жовтня 2011 р.)