Послуги медичного центру «Медсестра» в Полтаві

Медичний центр «Медсестра» в Полтаві пропонує місцевим жителям такі послуги, як виклик медсестри або лікаря додому. Досить одного дзвінка для отримання кваліфікованої, професійної допомоги в будь-який зручний час.

Послуги медичного центру "Медсестра"

Про роботу центру

Центр «Медсестра» спеціалізується на наданні медичної допомоги в домашніх умовах. Звернувшись до зазначеної установи, можна отримати наступні види послуг:

 • внутрішньовенні ін'єкції;

 • лікарські та очисні клізми;

 • катетеризація;

 • надання допомоги пацієнтам після хірургічних втручань, переломів і інших травматичних ушкоджень;

 • хірургічні перев'язки;

 • обробка ран, опіків, пролежнів, трофічних виразок;

 • внутрішньом'язові ін'єкції;

 • надання допомоги пацієнтам, які перенесли інфаркти та інсульти;

 • надання медичних послуг хворим, що страждають онкологічними захворюваннями.

Професійні медсестри надають допомогу лежачим хворим, особам похилого віку, одиноким людям, які потребують проведення медичних маніпуляцій. Крім того, центр «Медсестра» на тлі інших установ подібного профілю виділяється двома характерними рисами:

 1. Тут працюють виключно досвідчені професіонали, які мають медичну освіту та відповідний рівень кваліфікації.

 2. Допомога пацієнтам не обмежується проведенням медичних процедур і маніпуляцій. Медсестри шукають до кожного пацієнта індивідуальний підхід, проявляють у відношенні до нього турботу, чуйність, людську увагу, що вкрай важливо для успішного одужання і прискореного відновлення. Крім медичної допомоги, хворим надається психологічна та моральна підтримка.

Полегшення душевних страждань для багатьох хворих має навіть більше значення, ніж проведення процедур, спрямованих на поліпшення їх фізичного стану.

Як працює центр «Медсестра»?

Медичний центр «Медсестра» в Полтаві працює цілодобово, без вихідних і святкових днів. Для того, щоб запросити медсестру або лікаря додому, достатньо зателефонувати за контактним номером телефону полтавського відділення або ж скористатися формою зворотного зв'язку на офіційному сайті https://medservis.pl.ua/uk/.

У розмові з консультантом необхідно пояснити діагноз пацієнта, його стан, які послуги і маніпуляції потрібні. Далі важливо уточнити деталі (вартість, адреса, час приїзду фахівця). У тому випадку, якщо медсестра працює з пацієнтом на регулярній основі, то підтримується зв'язок з його родичами. Близькому оточенню хворого надається актуальна інформація, що стосується його фізичного стану, настрою, динаміки терапевтичного процесу.

Не варто ризикувати здоров'ям своїх близьких, розшукуючи медсестру серед знайомих. Довіртеся професіоналам, звернувшись до медичного центру «Медсестра» в Полтаві. Кваліфіковані фахівці зроблять все можливе, щоб поліпшити фізичний і психоемоційний стан вашого родича.