Приватний пансіонат для людей похилого «Hospice» - найкраща турбота про людей похилого віку

Приватний пансіонат «Hospice» допомагає вирішити всі питання, пов'язані із забезпеченням догляду за літніми людьми, створенням для них комфортних і безпечних умов проживання, підвищення якості життя. Медичний та обслуговуючий персонал, що відрізняється високим рівнем професіоналізму, до кожного постояльця ставиться з турботою, увагою, людським теплом, які так важливі для людей похилого віку.

Пансіонат для літніх у Києві

Коли слід звертатися в пансіонат?

Похилий вік людини, захворювання, супутні старості, доставляють його близьким безліч клопотів. Часто навіть при величезній любові та щирому бажанні самостійно піклуватися про родича члени сім'ї літньої людини не мають такої можливості, особливо якщо мова йде про лежачому пацієнта або хворому, який потребує кваліфікованої медичної допомоги.

Звернення до приватного спеціалізований хоспіс стане найкращим виходом у наступних ситуаціях:

 1. Наявність в сім'ї маленьких дітей.

 2. Щільний робочий графік родичів.

 3. Перебування членів сім'ї літньої людини за кордоном.

 4. Відсутність можливості постійно перебувати поруч із стареньким, належним чином доглядати за ним, проводити гігієнічні процедури.

Крім того, слід враховувати також інтереси самого літньої людини. Часто такі люди страждають від відчуття власної непотрібності, самотності, дефіциту спілкування, почувають себе тягарем для близьких. Співробітники пансіонату допоможуть не тільки вирішити повсякденні проблеми, а й наповнити життя старого радістю, свіжими враженнями, можливістю соціалізації.

Особливості проживання у центрі

Приватний будинок для людей похилого віку створює для своїх підопічних максимально комфортні та безпечні умови проживання. До послуг постояльців надається:

 1. Проживання у затишних комфортабельних номерах. Можливі варіанти 1-, 2-, 3- і 4-х місних розселення. Постояльці самі вибирають собі сусідів.

 2. Цілодобовий догляд, проведення гігієнічних процедур, надання професійної медичної допомоги.

 3. Дієтичне, оптимально збалансоване 5-разове харчування.

 4. Контроль за сучасним прийомом медикаментозних препаратів і виконанням інших рекомендацій лікаря.

 5. Організація режиму дня, що сприяє максимальному поліпшенню процесів життєдіяльності організму літньої людини.

 6. Прибирання кімнат, регулярна заміна постільної і натільної білизни.

 7. Регулярні медичні огляди.

 8. Організація цікавого, захоплюючого дозвілля.

Пацієнтам, які мають серйозні проблеми зі здоров'ям, позбавленим здатності до самообслуговування, надається допомога в санітарно-гігієнічних процедурах, перевдяганні, прийомі їжі, проведенні протипролежневі заходів. Також в пансіонаті проводяться курси лікування і відновлення при ряді захворювань, після перенесених травм, переломів, операцій.

Знайти відповіді на питання, що цікавлять і ознайомитися з усіма нюансами проживання в пансіонаті для літніх людей «Hospice» можна на офіційному сайті https://hospice.com.ua/.