Лікування алкоголізму та наркоманії в реабілітаційному центрі

«Всеукраїнський інститут залежності» - професійна установа, що займається на протязі багатьох років лікуванням наркоманії та алкоголізму. Ефективні методики, кваліфіковані фахівці, комплексний підхід до вирішення проблеми допомагають досягати стабільних, позитивних результатів навіть у найбільш складних клінічних випадках.

Сучасні методи лікування наркоманії та алкоголізму

Чому важливий комплексний підхід?

Багато людей зневірилися та розчарувалися в різних методах лікування згубних залежностей, оскільки через короткий час знову поверталися до вживання спиртних напоїв або наркотичних речовин. Це говорить про застосування виключно короткострокових методів лікування.

До таких належать:

  • детоксикація;

  • гіпноз;

  • кодування;

  • підшивка.

Перераховані вище методики дійсно дозволяють досягти тимчасового поліпшення, стану тверезості, прибрати тягу до штучних допінгів. Однак, виходячи з того, що алкоголізм, наркоманія - хвороби, які належать до категорії психосоматичних, то без формування правильних мотивацій і психологічної реабілітації черговий зрив просто неминучий.

Тому ефективне лікування алкоголізму або наркоманії обов'язково повинно носити комплексний характер. Спочатку пацієнтові дійсно повинна бути надана перша медична допомога. Шляхом грамотної детоксикації фахівці знімають стан ломки, при алкогольній залежності купірують похмільний синдром, білу гарячку, проводять висновок із запою.

Наступний крок - робота з мотиваціями. Дуже важливо, щоб сам пацієнт визнав наявність факту залежності та добровільно, свідомо вирішив пройти повноцінне лікування. Домогтися такого результату допомагає метод інтервенції - проведення мотивуючих бесід з алко- або ж наркозалежними людьми. Дані послуги надаються не тільки у стаціонарі, але і вдома - цілодобово.

Після цього починається основний етап психологічної реабілітації. Пацієнти наркологічної клініки працюють з психологами індивідуально, займаються в групах взаємодопомоги на принципах методики «12 кроків», відвідують сеанси сімейного системного психоаналізу. Також хороший ефект у якості додаткових елементів комплексного лікування дають заняття творчістю, когнітивно-поведінкова, праце- і Гештальт-терапія.

Телефон безкоштовної консультації

+38 (099) 508-08-88

Проживання в центрі дозволяє захистити реабілітанта від згубного впливу його оточення, передбачає щоденну роботу над собою, заняття, спрямовані на духовне зростання і особистісний розвиток. Регулярно проводяться різні тренінги, майстер-класи, культурно-масові заходи, що допомагають людині відновити втрачені навички, особистісні якості, здатності до взаємодії в колективі, що, безсумнівно, стане в нагоді йому в подальшому житті.

Анонімне лікування наркоманії і алкоголізму

«Всеукраїнський інститут залежності» пропонує виключно анонімне лікування, яке гарантуватиме відсутність взяття на облік і дотримання політики конфіденційності. Такий підхід дозволяє уникнути небажаного розголосу проблеми, громадського осуду. Крім того, вже після виписки з клініки у колишньої залежної людини не виникне складнощів, пов'язаних з працевлаштуванням, отриманням прав тощо.

Як звернутися за допомогою?

При алкогольній або ж наркотичній залежності допомога професіоналів може знадобитися у будь-який момент. Тому люди можуть звернутися за консультацією або ж скористатися послугою виклику фахівців додому цілодобово, без перерв і вихідних днів.

Для цього достатньо просто зателефонувати за контактним номером одного з філіалів центру, розташованих по всій країні, або заповнити форму зворотного зв'язку на сайті клініки https://narkologicheskiy-centr.com/ua/, після чого її співробітники зв'яжуться з вами в найкоротші терміни.