Клієнти МФО мають можливість оформити мікрокредит онлайн в будь-який зручний час без довідки про доходи, застави та поручителів, тому вони популярні. Гроші можна отримати готівкою або на платіжну картку під високий відсоток на короткий термін, тому переплата невелика. Звернутися до організації можна у будь-який день, бо вона працює без перерви та вихідних.

Умови та вимоги до клієнтів у МФО Манівео

Онлайн сервіс дозволяє отримати швидкий мікрокредит без довідки про доходи та при наявності інших кредитів. Мікрофінансова організація надає фінансові послуги з 2016 року та забезпечує захист клієнтських даних. В компанії Манівео швидка фінансова допомога складає від 500 до 6 тисяч гривень терміном до 30 днів.

Кредитний ліміт може бути збільшений поступово до 10 тисяч гривень, а термін ― до 60 днів. Для кожного клієнта відсоток визначається індивідуально, не перевищуючи 2% на день. Використання промокоду дає можливість оформити мікропозику на вигідніших умовах. МФО Манівео постійно проводить акції, тому новий позичальник може використати цю унікальну можливість – оформити позику до 2 тисяч гривень під 0% на термін до 16 днів.

Клієнтом можуть бути лише громадяни України віком від 18 років, а для оформлення потрібен паспорт та ІПН. Для отримання позики потрібно реєстрація та заповнення анкети після отримання доступу в особистий кабінет. Після входу в особистий кабінет клієнт може вибрати спосіб отримання коштів - переказом на картку або готівкою. Гроші будуть зараховані протягом кількох хвилин.

Під час реєстрації потрібно вказати ПІБ, номер мобільного телефону, дату народження, стать, електронну пошту та придумати пароль. Після цього заповнити анкету та додати реквізити банківської картки. Потім заявка розглядається в автоматичному режимі й після схвалення кошти зараховують на картку. Виплатити борг можна в особистому кабінеті, у відділенні банку, через термінал самообслуговування або банківським переказом. Клієнт у разі потреби може запросити продовження терміну після сплати нарахованих відсотків.

Головні переваги МФО України

Тут можна отримати гроші онлайн на карту: https://credit-online24.com.ua/ua/ та ознайомитися з умовами та переліком вигідних пропозицій. МФО мають наступні переваги у порівнянні з банками, а саме:

  • отримання коштів на будь-які цілі;

  • розгляд заявки протягом декількох хвилин;

  • усі операції виконуються дистанційно;

  • лояльне ставлення до позичальників (можливість отримання позики з поганою кредитною історією);

  • наявність змоги користуватися пролонгацією;

  • гарантія анонімності та надійного захисту персональних даних;

  • постійне проведення акцій та наявність промокодів.

Завдяки цим перевагам макрофінансові компанії користуються великим попитом у позичальників, яким потрібна невелика сума на короткий термін.

Детальніше ознайомитися з умовами та особливостями МФО можна на сайті https://credit-online24.com.ua, де також можна порівняти і вибрати конкретну українську компанію. Оформити позику онлайн дуже легко та швидко, особливо клієнтам з поганою кредитною історією.