Дизайн класичної кухні не підвладний часу, він завжди залишається популярним, всупереч будь-яким тенденціям сучасної моди. Класичний стиль ідеально підходить людям, які дорожать сімейними традиціями і не женуться за быстропроходящими примхами моди. Класична кухня не вимагає частого ремонту, заміни меблів і обстановки в цілому. Завдяки натуральним, дорогих матеріалів, кухня тривалий час буде зберігати презентабельний вигляд, красу і елегантність. Оформлення кухні в класичному стилі створить затишну та комфортну обстановку.

Ми виготовляємо кухні на замовлення Львів швидко і якісно.

Класичному стилю властиве використання натуральних матеріалів, дотримання строгих геометричних ліній, стримана колірна палітра і грамотний декор. Класичний стиль ідеально підходить для просторих приміщень з високими стелями. У тісних приміщеннях класика незастосовна, тому вибираючи стиль оформлення кухні, обов'язково потрібно враховувати її габарити.

У нас ви можете замовити кухні мдф плівкові львів.

Оформлення стін класичного стилю передбачає використання однотонного світлого відтінку або непомітного і неяскравого малюнка або орнаменту. Для оформлення стін можна використовувати шпалери під фарбування, штукатурку або ліпнину. Солідності і додадуть шику гіпсові колони і арки. Також красиво буде виглядати на стінах дорога гарна тканина світлих тонів.

Якщо ви хочете дізнатися вартість виготовлення шафи купе, то зробити це можна на нашому сайті в розділі шафи купе львів ціни.

Ідеальним рішенням для класичної кухні є паркетна підлога. Але, на жаль, це дуже дороге задоволення, часто недоступне. Тому дизайнери рекомендують зупинити свій вибір на ламінаті або керамічній плитці під паркет.

Класичний стеля повинен бути білого кольору. Вона може бути прикрашена ліпниною, поєднується з малюнком на стінах.