З давніх-давен вважалось, що вишиванки несуть деякий скритий зміст, який може бути зрозумілий лише деяким особам. Такий одяг міг захистити від хвороби, дурного ока, а також допомогти прикликати щастя та здоров’я. Саме тому такий одяг одягали наречені, щоб в подальшому житті отримувати лише позитивні емоції.

Вишиванки для всіх наречених

Вишиті жіночі плаття або ж сорочки з українською символікою, можуть не лише зробити образ більш вишуканим, але й модним. Здавна, весільний наряд сама наречена вишивала самостійно, всі застосовані образи ставали тим секретним кодом, який знала лише мама та всі жінки одного роду. Тільки такий одяг вважався найбільш секретним та шанованим, який точно міг принести щастя та удачу. Найпершим та найважливішим засобом вважалось нанесення на одяг вишивки – Матері-Берегині, як символ справжньої захисниці роду. Руки такого образу можуть бути або опущені, або піднятими догори. В тому випадку, коли руки опущені – значить дівчина хоче благословення для своєї родини, а якщо руки підняті, то Берегиня кличе всі сили на захист свого роду.

Всі наречені, які використовують хрестикову вишивку у такій вишиванці знають точно, що такі вироби можуть бути гарантією родючості та багатого врожаю. Не потрібно забувати ще й про те, що на весільному рушнику був зображений голуб, який символізував лише одне – сильну та щасливу родину!

Найчастіше, в такому випадку використовувались мотиви з зображенням мальв, маків та калини. Саме такі квіти могли символізувати не тільки безсмертя та процвітання всієї родини, а й щасливе життя. Також, якщо на весільному або просто вишитому вбранні опиняться ягоди, то можна це інтерпретувати так, що невдовзі в сім’ї з’являться діти.

Вишиванки для незаміжніх дівчат

Багато дівчат згодні купувати вишиванки з різними символами родючості. Для них важливо, щоб одяг не тільки відображав свої найліпші побажання, але й щоб скоріше призвати для себе сімейний добуток та благополуччя.

В вишиванках спеціалісти часто використовують різноманітні символи та візерунки, які можуть означати лише довголіття, здоров’я та інше.

Ні в якому разі не потрібно було довіряти вишивати такі види нарядів стороннім жінкам, лише наречена або її мати могла зробити, дійсно якісний та цікавий одяг.

Гарні та красиві вишиванки для свята та для повсякденно носіння можна придбати в інтернет-магазині ukrglamour.com.ua. Жіноча вишита сукня Brown або інші види вишитих товарів можна придбати по доступних цінах та точно знати, що такі товари випускаються в найкращій якості.