герметики для бетонаДуже багато хто стикається з проблемою передчасного руйнування бетонної підлоги внаслідок негативного впливу підвищеної вологості і, в результаті покриття цвіллю. Особливо це стосується приміщень підвального та гаражного типу. Щоб уберегти себе від постійного ремонту бетонної підлоги є простий і надійний спосіб - герметик для бетону, що має спеціальні гідроізолюючі властивості.

Різновиди і властивості герметика для бетону

Існує два види різнопланових герметиків - поверхневий і здатний проникати. Бетонні герметики мають різні показники густоти, щільності, від яких залежить ступінь герметизації, а також колірна гамма. Поверхневий герметик володіє багатьма корисними якостями:

 • виникрення на обробленому бетоні щільної водовідштовхуючої плівки;
 • декорування бетонної поверхні, надання їй ефекту "мокрого типу" і блиску;
 • швидка і якісна герметизація бетонних швів;
 • усунення цвілевих грибків і подальший імунітет до їх розповсюдження.

Герметик пенетрирующих, тобто здатний проникати, має свої унікальні властивості:

 • проникнення глибоко в пори бетону не дає волозі і іншим, навіть хімічним рідинам вбиратися;
 • закупорювання дрібних пошкоджень зупиняє процеси руйнування бетонної підлоги;
 • надання бетону глибокого матового відтінку;
 • боротьба з цвіллю.

Дія герметика для бетону

Герметики, поверхневий і здатний проникати, наділені необхідними для герметизації і гідроізоляції властивостями. Принцип дії будь-якого з герметиків на бетон простий і легко пояснимий:

 1. Плівка, що накрила бетонну ділянку, відштовхує вологу і грязьові плями від поверхні.
 2. Просочені герметиком пори міцно закупорюються і не вбирають воду. Ця властивість особливо корисна в холодну пору року - проникнувши в бетон вода замерзає і змінюється в обсязі, руйнуючи структуру бетону зсередини.
 3. Повна непроникна герметизація зберігає бетонні ділянки від потемніння і плям, що утворюються з часом.
 4. Відмінна реакція зчеплення герметика з бетоном, що надає йому усі вищезазначені позитивні властивості, дозволяє обробляти бетонну поверхню один раз в декілька років, утворюючи непроникний шар поверх бетонної підлоги.

Поради та рекомендації щодо вибору герметика для бетону

Для кращого захисту бетонної ділянки необхідно враховувати його місцезнаходження і особисті вимоги до результату. Наприклад, для приміщення яке провітрюється, яке стикається з факторами руйнування в рамках, що межують з нормою, краще купити герметик для бетону зовнішнього застосування перейшовши за посиланням - https://oxidom.com/otdelochnye-materialy/germetiki/f/surface_material-is-beton/

Міцного герметизуючого покриття буде досить для збереження бетону в сухих гаражах, складах, виробничих приміщеннях і під'їздах. У той же час, для підвалів, схильних до затоплення або навіть для бетонних поверхонь, призначених для використання під водою - необхідний проникний герметик. Завдяки йому, бетон що знаходиться у важких робочих умовах прослужить довше і надійніше.