Масаж стопи: порядок проведення та особливості Ритуал проводиться в спокійній обстановці, за умови повного розслаблення клієнта і енергетичної гармонії між майстром і гостей. Під час процедур відвідувач може перебувати в лежачому положенні або сидіти в зручному кріслі в залежності від власних уподобань та застосовуваної методики. Тайський масаж ніг, пропонований в нашому масажному салоні, виконується в суворій відповідності з древніми східними техніками. Дотримуючись цих правил, майстер починає ритуал з м'яких погладжувань ступні. Такі рухи дозволяють клієнту розслабитися і заспокоїтися, налаштувавшись на приємне проведення часу.

Наступний етап процедури кругові рухи по всій поверхні стоп. Вони активізують всі енергетичні точки і канали в організмі людини, змушуючи тіло відгукнутися на масаж. Масаж Львів може проводитися одночасно на двох ступнях, або майстер може стимулювати поперемінно кожну ногу. Потім фахівець переходить до більш активних рухів: згинає і розгинає ступні ніг, розминає великі і дрібні м'язи, не залишаючи без уваги жодну точку на шкірі. Комплексний підхід гарантує Вам відмінний результат і прекрасне самопочуття як в процесі ритуалу, і по так його закінчення. Будь сеанс тайського масажу завжди починається зі стимуляції ступень.

На Сході вважають, що ноги не тільки служать фізичною опорою людини, але і гарантують йому емоційну стабільність і фізичну бадьорість. Повноцінну стимуляцію цієї зони Ви можете отримати під час такого ритуалу у нашому салоні, як розслаблюючий масаж ніг. Процедура призначена для людей, які хочуть досягти емоційної гармонії і відчути фізичне благополуччя. Ритуал приносить легкість і гарний настрій, повертає бадьорість і молодість. Під час процедури майстер завжди чуйно реагує на реакцію гостя, намагаючись досягти повного енергетичного контакту з ним.

Будьте впевнені, що масаж ніг Львів не завдасть Вам фізичного дискомфорту. Навпаки, з перших хвилин ритуалу Ви відчуєте, як Ваші думки стають більш позитивними, м'язи тіла розслабляються, і на зміну втоми і смутку приходять бадьорість і прагнення до нових досягнень у всіх сферах життя. Який ефект приносить масаж стоп ніг Популярність процедури серед клієнтів пояснюється багатьма факторами. Мова йде не тільки про можливості розслабитися і провести час в приємній обстановці тайського СПА. Крім великого естетичного задоволення та емоційного розкріпачення, ритуал позитивно впливає на фізичний стан людини: ­позбавляє від стресу і нормалізує сон; ­покращує роботу внутрішніх органів їх кровопостачання; ­виводить токсини і активізує лімфоток; ­зміцнює імунну та нервову системи організму; ­позбавляє від набряклості і втоми ніг. Домогтися такого ефекту можна тільки за умови, що майстер, який виконує точковий масаж ніг, досконало вивчив акупунктуру і східну філософію СПА. У цьому випадку йому вдасться вже після першого сеансу подарувати клієнту гармонійне емоційний стан і фізичне благополуччя.

Взаємозв'язок між точками на ступнях і внутрішніми органами була встановлена ще в давнину. Застосування цієї методики в сучасному світі все так само актуально, оскільки, крім поліпшення фізичного стану, вона здатна гармонізувати ваші думки і настрій, позбавити Вас від стресу і емоційних переживань. Масаж ступень ніг яскравий приклад того, що СПА процедури Львів здатні приносити не тільки естетичний ефект, але і помітний фізичний результат.