Тверда ошінковка - продукція, яка використовується в процесі зведення та облаштування електроз'єднань між високовольтним обладнанням розподільних пристроїв. Вони можуть бути відкритого і закритого типів. Використовуватися продукція може поряд з гнучким аналогом. Застосовується ошиновка жорстка і для створення стандартних схем при номінальному рівні струмів в межах 630-4000 А. Вибрати й купити відповідну продукцію в Україні пропонує компанія «АЛИТ», де представлений широкий асортимент арматури для ЛЕП. Вартість товару для клієнтів компанії залишається доступною і вигідною, а якість продукції - незмінно високим.

Реальна потреби в ошінковке жорсткої і її конструктивні особливості

Ошінковка набула широкого поширення в силу своєї конструктивної особливості і якісним характеристикам. Готовий товар - це набір з:

  • Контактних зв'язків.
  • Власників.
  • Шин трубчастого перетину.

Для виробництва електронних компонентів використовується високоякісний матеріал, здатні витримувати серйозні і тривалі навантаження. Легкість матеріалу також обумовлена ​​матеріалом - алюмінієвим сплавом. Жорстка ошінковка представлена ​​ на сайті в різних діаметрах, підбирати які випадку з урахуванням параметрів струмового навантаження. При виборі також важливо враховувати і особливості, модифікацію власників, які дозволяють забезпечити оптимальну адаптацію до умов розташування з'єднуються шин. У разі установки в розподільні пристрої 220 кВ потрібно стикування шин за допомогою гнучких зв'язків, використовується в цьому випадку метод обтискача.

Особливості використання

Запропонована ошиновка розрахована для використання в різних кліматичних умовах. Вона виконана у відповідності з діючими нормами і вимогами регламентів, може бути встановлена ​​в місцевості:

  • Висота над рівнем моря - до 1000 метрів.
  • Температурний режим - від -60 до +45 градусів (вибирати продукцію слід за параметрами кліматичної зони, на вибір представлені різні варіанти). Рівень вологості повітря - до 80%.
  • Можливість використання в забрудненій місцевості.
  • Стійкість до сильних землетрусів - до 9 балів за шкалою MSK.

Застосовувати продукцію рекомендовано в непожарной і вибухобезпечні місцевості, без великої концентрації пилу в повітрі. Якісні параметри і характеристики продукції можуть бути знижені при використанні в середовищі з постійними хімічними викидами, відкладеннями, випарами.