Чи вигідний бізнес в напрямку оренди нерухомості? Чи вигідно здавати квартири в оренду? А якщо здавати в оренду, то краще первинний ринок житла чи вторинний? І чи прибутково цим займатись в період важкого економічного кризового стану країні? Експертна оцінка будинків, землі, квартир http://www.khoriv.kiev.ua/otsenka-nedvyzhymosty/ допоможе нам розібратися в цих питаннях.

Пасивний бізнес – це завжди вигідно і прибутково. Багато бізнесменів кажуть, що ти не бізнесмен, якщо в тебе немає пасивного доходу. А це акції, цінні папери, участь у торгах на фондовому ринку, нерухомість.

Зрозуміло, що найбільше прибутку приносить саме комерційна нерухомість – це нежитлові приміщення (торгові і офісні, склади), а також будівлі чи комплекси будівель. Але таке майно не всім по карману, особливо для початківця в цій справі. Ви молодий, але вже плануєте своє майбутнє і хотіли б придбати першу нерухомість для пасивного доходу? Тоді цей вибір лягає саме на житлове майно: квартири і житлові будинки.

Чи вигідно купувати для оренди житлові будинки?

Цей напрямок є менш вигідним, адже вартість житлового будинку і місті і передмісті, є досить високою. Ціна земельної ділянки і житлового будинку може сягати мільйонів доларів, а річний прибуток може виходити близько десяти чи двадцяти тисяч доларів.

Експертна оцінка ринкової вартості землі нам показує, що вартість самої ділянки може перевищувати ринкову вартість самої будівлі, що на ній розташована. Тому краще купувати квартири на первинному чи вторинному ринку.

Які квартири краще купувати: вторинний чи первинний ринок

Однозначно краще вибирати об’єкти на первинному ринку нерухомого майна. Там є багато переваг, що приваблюють сучасного орендаря. Якщо ви купуєте дешеве житло на околиці міста, то Ви маєте розуміти, що його вартість низька і дохід буде мізерним.

Краще придбати в будинку, що тільки побудувався. Робимо там недорогий ремонт і купуємо туди необхідні меблі, техніку. Вибираємо будівельні матеріали по акціям, це також стосується в купівлі меблів і необхідної техніки. Це дасть змогу заощадити 5-10 000 $. В новобудов краще клеїти шпалери і на підлогу класти ламінат. Не фарбуйте стіни, адже будівля перші роки трішки просідає, а це призводить до мікротріщин в штукатурці.

Якщо для продажу чи купівлі квартири Вам знадобиться техпаспорт на квартиру, то компанія «Хорив» Вам допоможе його отримати!

Скільки краще кімнат?

Краще купуйте однокімнатні квартири – їх завжди можна швидко і легко здати в оренду. На них є завжди попит і прибуток є максимальним.