Щомиті в кожному місті світу щось відбувається. Ці події не завжди радісні і веселі, бувають також сумними, і навіть трагічними. На українському телебаченні сьогодні все більше часу відводиться висвітленню політичних подій. Про політику говориться в новинах, програмах і ток-шоу. Але людям хотілося знати і про інші новини дня, які відбуваються в світі. Наприклад, новини суспільства, адже це так близько всім. На нашому порталі завжди можна знайти найсвіжіші та актуальні новини на найрізноманітніші теми. Досить тільки зайти, вибрати потрібну сторінку і читати, що сталося в Україні або світі за останній тиждень, добу або годину.

Останні громадські новини в Україні та світі:

  1. Фанатів дуже турбує пропажа Максима Галкіна. Передплатники популярного пародиста в Інстаграме підняли справжню паніку. Причиною для занепокоєння стало те, що вже четверту добу Галкін не виходить на зв'язок, не записує історії, не публікує відео і нові фото. Як відомо, у Галкіна 4,5 мільйона передплатників та він активно користується соцмережею, навіть спілкується в коментарях з передплатниками. Як припускають, пародист розійшовся з Примадонною, і тепер шукає собі нове місце проживання.

  2. Вартість молочних і м'ясних продуктів в Україні продовжує зростати. Експерти вважають, що до кінця року ціна на молочні та м'ясні продукти зросте на 1-2%. На думку експертів, підвищення цін на молочні продукти - це сезонне явище, коли падають надої через те, що велика рогата худоба переводиться з пасовищ в закриті приміщення. Що стосується м'яса, то підвищення цін пов'язане зі скороченням голів худоби.

  3. Правильно загадане бажання на Новий рік обов'язково збудеться. Це час володіє дійсно потужною енергетикою. Тому ніч з 31 грудня на 1 січня - це саме той час, щоб збулася найзаповітніша мрія. А допоможе в цьому один простий ритуал, який обов'язково потрібно провести в новорічну ніч, адже, як відомо, особлива енергетика панує на Землі в цей час.

Перераховані новини з тих, що найостаннішими з'явилися на нашому порталі. Але вже зовсім скоро з'являться нові публікації, які висвітлять події в суспільстві України і світу. Тим, кому дійсно потрібно бути в курсі всіх подій, досить просто зайти на сайт https://znaj.ua/ru. Тут кожен зможе знайти новини за сьогодні, вчора і навіть місячної давності. А щоб знати, коли на сайті буде опубліковано нову замітку, рекомендується підписатися на розсилку, яка буде приходити на електронну пошту.