Картинки по запросу ванныНе зважаючи на ретельний догляд, ванна починає втрачати первісну білизну, стає шорсткою. Нею стає неприємно користуватися. Вся ванна кімната починає виглядати неохайно. Ванна потребує заміни. Але ванна кімната після заміни ванни буде потребувати ремонту. Є більш раціональний спосіб вирішення цієї проблеми. Це реставрація ванн.

На сайті компанії «Центр реставрації ванн на дому» https://vanna.in.ua/ розміщена інформація про способи реставрації, які пропонуються мешканцям міста Рівне. В роботі спеціалісти компанії використовують рідкий акрил, який роками зберігає свій білий колір. Термін його служби значно більший, ніж у звичайної емалі. Відновлювальні роботи тривають не більше 3 годин, а повне висихання поверхні ванни наступає через 16 – 48 годин. Нове акрилове покриття відрізняється великою міцністю, при користуванні ванною немає жодних обмежень.

Швидка реставрація ванн Чернівці рідким акрилом актуальна не тільки для ванн. ЇЇ успішно використовують для оновлення поверхонь джакузі та умивальників. Найбільший попит має сучасний метод реставрації рідким акрилом «наливна ванна». Реставрація відбувається шляхом наливу акрилу, який при стіканні по поверхні ванни самовирівнюється, утворюючи гладеньку поверхню. Замовник отримує нову акрилову ванну на міцній основі.

Реставрація ванн Хмельницький здійснюється за аналогічними технологіями, ознайомитися можна тут. Наливний акрил бренду Extra Light, що використовується в роботі компанією «Центр реставрації ванн на дому», відрізняється високою пластичністю. Тому працювати з ним легко. Ванна після реставрації має гладку поверхню, довго тримає тепло, приємна на дотик. Компанія виконує відновлювальні роботи якісно та за доступними для більшості населення цінами.