Використання безконтактних мийок для видалення бруду з кузова автомобіля дозволяє проводити процес очищення максимально якісно і швидко. Для такої роботи все частіше використовують не стандартні автошампуни, але спеціально розроблене засіб для безконтактної мийки. Це продукція, в складі якої є поверхнево активні речовини, що забезпечують якісне очищення без небезпеки для кузова.

Сучасні засоби для безконтактної мийки: вигідні відмінності від автошампунів

Головна відмінна риса сучасної продукції не тільки в її принципово іншому складі. Основна риса - це принцип впливу на бруд. Засіб ефективно розчиняє грязьові відкладення, значно розм'якшує їх. Саме це і виключає необхідність у використанні ручної праці в процесі миття машини. Це процес, який виключає дряпання поверхні абразивними речовинами, які є в будь-якого бруду і пилу.

Поверхнево активні компоненти, які є в будь-піні, тонким шаром покривають кузов машини, виключаючи зчеплення і взаємодія лакофарбового покриття та кузова. Це виключає необхідність підключати ручна праця.

Особливості та переваги

Представлені в широкому асортименті засоби мають ряд позитивних особливостей, які високо оцінили покупці. До переваг можна віднести:

  • Екологічна безпека - після з'єднання з водою речовина буде стабільним короткий час. Змитий з кузова авто шампунь з активними речовинами в складі розпадається на воду і діоксид вуглецю. Продукція повністю розкладається, потрапляючи в грунт, воно не несе шкоди для навколишнього природного середовища.
  • Видалення різного роду забруднень без застосування сили. Все відбувається без дотику до машини. Засіб розпорошується з відстані, а після швидко змивається. Процес очищення не займає великої кількості часу.
  • Мінімальний термін очищення автомобіля - на все йде не більше 10 хвилин.
  • Справитися з процесом очищення зможе будь-яка людина, оскільки особливої ​​сили докладати не доведеться.

Авторинок завалений продукцій для безконтактної мийки . Однак важливо брати до уваги склад продукції, вибирати безпечний для людини і природи матеріал. Не варто спокушатися дешевими товарами, оскільки вони можуть завдати шкоди лакофарбового покриття. Перевага рекомендується віддавати тільки якісної продукції від перевірених виробників.

Засоби «VENOR®» відрізняються безпекою застосування і нешкідливим впливом на навколишнє середовище.