Мостові крани знайшли широке застосування всюди, де доводиться займатися навантаженням, розвантаженням, а також переміщенням важких вантажів масою від декількох сотень кілограм і до сотень тон, при цьому найбільш затребуваними в нашій країні є моделі, що мають вантажопідйомність у межах від 1 до 20 тонн. Саме такі крани мостового типу випускаються одним із флагманів українського кранобудування - Київським заводом підйомно-транспортного обладнання.

кран мостовой

Варто відзначити, що, як правило, мостові крани на цьому заводі виготовляються під замовлення, з урахуванням усіх особливостей технологічного процесу на конкретних майданчиках, де вони працюватимуть, а також у повній відповідності з будь-якими можливими додатковими побажаннями замовника. Тільки такий підхід дозволяє досягти максимальної ефективності виконання підйомно-транспортних робіт при мінімальній ціні мостового крана.

Головною конструктивною особливістю будь-якого мостового крана є наявність потужного сталевого пролітного моста, що складається з однієї або іноді двох балок. При цьому сам пролітний міст здатний переміщатися по підкранових коліях (рейках) уздовж усієї дільниці за допомогою ходових візків, встановлених на його торцях.

У більшості моделей мостових кранів КЗПТО для переміщення моста використовується мотор-редуктори виробництва або болгарської компанії Podem, або німецької SEW-Eurodrive. Якщо кран мостового типу призначається для роботи у легкому (малоінтенсивному) режимі та з відносно легкими вантажами, то можлива комплектація не електричним, а механічним приводом. Така ж альтернатива і по вантажнопідіймальному механізму - талі, що закріплюється на мостовій конструкії. Можливе комплектування як ручним, так і електричним талем Podem.

Управління кранової машиною може виконуватися декількома способами: за допомогою радіопульта або дистанційного пульта. Як альтернативний варіант, на великих кранах може встановлюватися кабіна оператора-кранівника. Звичайно, установка кабіни трохи піднімає ціну мостового крана, зате набагато покращує огляд (адже кабіна кріпиться до мосту, розташованому на висоті) - таке рішення дуже актуально для виконання підйомно-транспортних робіт на великих майданчиках.

Крани мостового типу, виготовлені на Київському заводі ПТО, відрізняються універсальністю, високою надійністю, особливою довговічністю, відмінними технічними характеристиками, а також відносною простотою обслуговування й експлуатації. Купити кран мостовий без переплат, за ціною виробника, а також уточнити всі подробиці можна на заводському сайті https://kzpto.com.ua