Раніше, коли горище рідко розглядалося, як повноцінний  життєвий простір, проникнення вологи всередину не складало особливих проблем. Проте все частіше можна зустрітися з ситуацією, коли на горищі планують спальню або дитячу кімнату. В такому випадку потрібні будівельні матеріали львів інтернет магазин (http://ganok.com.ua/), щоб волога та холод, мали доступ до нього.

Теплоізоляція мансарди є ефективною, якщо виконуються різні умови підбору матеріалів і їх параметрів – наприклад, правильна послідовність шарів, товщина мінеральної вати, герметичне кріплення  і велика точність виготовлення всієї установки.

Для теплого даху найчастіше використовується мінеральна вата ціна (http://ganok.com.ua/mineralna-vata-sklovata-pinoplast-pinostirol/) (кам'яна або скляна) і що-небудь з систем сухого будівництва. Незалежно від типу використовуваних матеріалів, конструкція даху, як і приміщення, повинні бути захищені від вологи. Звідси дуже важливим є розміщення в конструкції даху, відповідної плівки захисту шару теплоізоляції від вологи. Якщо ви цього не зробите, ізоляція не виконає  теплоізоляційні властивості. Крім того, ізоляція може призвести до руйнування гіпсокартону, який закриває приміщення зсередини.

Мінеральна вата

З розрахунків експертів випливає, що загальна товщина теплоізоляції ganok (http://ganok.com.ua/ru/korok-wicanders/korok-nastinniy/) на схилах даху, повинна бути не менше 20 см. У практиці вважається достатнім шаром 25 сантиметрів мінеральної вати. Висота крокв, як правило, не є достатньою, щоб між нахилом даху і гіпсокартоном,  помістити шар вати потрібної товщини. Для збільшення простору використовуються спеціальні вішалки, що входять до складу системи сухої установки, призначені для підвішування сталевих профілів, до яких кріпиться гіпсокартон, або інше облицювання. Таке кріплення сухої установки - це необхідність. Гіпсокартон кріпиться безпосередньо до крокв, закриває  тріщини на з'єднаннях, під впливом роботи динамічних елементів даху.