Бітумна черепиця – має в своєму складі бітум, який придає ефект гідроізоляції, а також модифікатора, що подовжить термін життя бітума або мінерального наповнювача. Основу складає скловолокно, воно міцно кріпить всі компоненти, таким чином являється одним з найголовніших компонентів. Кожного цікавило питання щодо вибору найякіснішого матеріалу. Ту все просто, вважається, чім більша товщина гнучкої черепиці, тим краща її якість, це при тій умові що всіх інші характеристики повністю збігаються. Ще одним важливим чинником є якість бітуму, дешеві моделі – неякісні, а поліпшені – стійкі до перепадів температур та дії чинників зовнішнього середовища.

http://tegola.ua/tegola/bitumna-cherepitsya/

Взявши до уваги, вище сказану інформацію, хочемо порадити вам двошарову бітумну черепицю фірми ТЕГОЛА. Ми гарантуємо більш якісну продукцію та набагато більший термін експлуатації. Дуже часто, для постійних клієнтів проводяться спеціальні акції та знижки. Працюючи напряму у виробника, забезпечуємо вам найнижчі ціни в вашій країні, за високу добротність.

На нашому офіційному сайті, ви можете знайти контактні телефони, за допомогою яких оформите своє замовлення у менеджера. Ми гарантуємо швидку доставку в ваше місто. Продивитись відео та фото, обрати дійсно підхожий варіант, та бути задоволеним своєю покупкою.

Для вашої зручності, відкриваються магазини у всіх регіонах України, більше не потрібно звертатись тільки у центральний офіс компанії. Для тих, хто проживає в столиці, існує можливість оформити замовлення у головного консультанта Ірини, яка допоможе вам у вирішенні абсолютно всіх питань щодо замовлення черепиці. Один з самих чарівних працівників, який без сумніву, є прекрасною частиною нашої великої родини. Станьте і ви частиною нашої сім’ї, звертайтесь в будь-який зручний для вас час.