Облаштування трубопроводу вимагає використання високоякісних матеріалів, які зможуть захистити поверхню від передчасного руйнування та псування. Сучасна термоізоляція для труб застосовується в процесі прокладки опалювальної, водопровідної, а також систем кондиціонування і вентилювання. Компанія «Олтрейд» пропонує високоякісну продукцію, яка може бути використана не тільки в побуті і громадському житті, але і в промисловості і виробничій сфері. На вибір представлена ​​різноманітна термоізоляція , яка виготовляється з якісного матеріалу.

Важливі особливості та властивості трубної ізоляції

Для виробництва продукції використовуються різні види сировини. Відмінними якісними характеристиками може похвалитися матеріал з каучуку і поліетилену. Будь-якому із зазначених варіантів притаманні такі характерні риси:

  • Стійкість до вологи, тепла, знижених температур.
  • Можливість використання на поверхні, а також під землею.
  • Стійкість до хімічної дії і негативних кліматичних факторів.
  • Захист від абразивів.
  • Захист труб від конденсату завдяки своїм теплоізоляційним властивостям.
  • Тривалий термін експлуатації.
  • Простота монтажу - для установки передбачені спеціальні монтажні прорізи, які доповнюються клейкою смугою. Послу установки вона дозволяє зафіксувати матеріал.

Каучукова і поліетиленова ізоляція додатково поглинають ще й звуки, а тому людей не турбує шум. Спінений матеріал гасить вібрацію, що благотворно позначається на системах кондиціонування і вентиляції, а також обладнанні.

Види і особливості використання

Тільки якісні матеріали можуть тривалий час використовуватися, стати ефективним матеріалом для захисту магістралі. На вибір запропоновано така продукція:

  • Теплоізоляція для труб зі спіненого поліетилену - це матеріал з дуже дрібної і закритою пористою структурою, відноситься до класу безпечних екологічних товарів. Поліетилен не піддається процесам гниття, він не пропускає вологу, захищає від утворення конденсату, може бути використаний в різної температурної середовищі (в межах від +95 до -80 градусів).
  • Спінений синтетичний каучук. Стійкий до теплового старіння, може застосовуватися в температурному режимі від +175 до -80 градусів, не боїться процесу гниття і впливу цвілі, ультрафіолету.

Зазначені варіанти застосовуються як в металевому, так і в пластиковому трубопроводі.