Якими повинні бути меблі і предмети інтер'єру у вашому кафе, щоб запам'ятатися відвідувачам? Як створити для кожного клієнта затишну атмосферу – таку, щоб з випадкових перехожих ваші гості перетворилися на постійних відвідувачів? Компанія Діваль пропонує тільки індивідуальний підхід до втілення проектів замовника. Ознайомитися з пропозицією компанії ви можете на http://divalstudio.com.ua/

Великий вибір, вигідні ціни

Купуючи меблі для г о телів і ресторанів у Львові у Діваль студіо, цілком можливо, що ви кілька разів будете змінювати і доповнювати своє замовлення. Справа в тому, що компанія готова надати практично весь асортимент продукції для ресторанів та готелів: як стандартні проекти, так і найскладніші ексклюзивні рішення, виготовленні за індивідуальними розмірами . Дизайнери та консультанти Діваль щиро захоплені ідеєю висококласної комплектації приміщень готелів та ресторанів. Компанія забезпечує можливість придбати меблі на замовлення для готелів та ресторанів і будь-якого іншого підприємства громадського харчування по необхідним розмірам.

Володіючи власним виробництвом, інтернет-магазин Діваль також маємо можливість надати вигідні ціни на продукцію. У той же час на поставки продукції від зарубіжних виробників вартість також зберігається у рамках доступних для різних категорій закладів. Ассортимент магазину Діваль допоможе створити правильну атмосферу для престижних готелів або ультрасучасних ексклюзивних ресторанів.

Індивідуальні проекти на будь-який смак

Залежно від характеру ваших закладів і дизайну приміщення в каталогах обов'язково знайдуться потрібні варіанти як в стандартній реалізації, так і у вигляді індивідуальних проектів.

Представники компанії Діваль раді запропонувати вам приклади своїх робіт по створенню інтер'єрів для закладів різних категорій в безлічі міст України.