Японія знаменита своїми якісними товарами. Це стосується всієї продукції, яка випускається в країні. Не стали винятком і японські в'язальні машини Shima Seiki, які заслужили відмінну репутацію в своєму сегменті ринку. компанія почала свою роботу понад півстоліття тому з випуску якісних моделей в'язальних машин для виробництва рукавичок і панчішно-шкарпеткових виробів. Згодом виробництво розширилося, як і технічні можливості компанії. Вона стала випускати інноваційні в'язальні машини, які сьогодні активно використовуються на великих трикотажних фабриках і в приватних майстернях. Купити відповідне обладнання в Україні можна в спеціалізованому магазині knitting-tools.com.ua.

Унікальні особливості японських в'язальних машин

Техніка відома у всьому світі. Їй немає аналогів, оскільки вона перевершує продукцію конкурентів за багатьма технічними, функціональними та експлуатаційними характеристиками.

Швидкість в'язки

Цифровий контроль кулірної щільності дозволяє запрограмувати техніку на потрібні параметри петлі. Процес виробництва супроводжується постійним аналізом і регулюванням рівня щільності в'язання і ступеня натягу петель. Саме тому якість готового одягу стає відмінним, а рівень щільності практично не коливається. Показник похибки мінімальний - він не перевищує і одного відсотка.

Прискорене в'язання

Сучасні технології гарантують в кожному траверсі оперативне повернення каретки. Саме це поряд з програмними можливостями і додатковими апаратними засобами дозволяє підвищити обсяг продуктивності при дотриманні вимог щодо якості виробів. В'язальні машини Shima Seiki дозволяє з мінімальною участю людини отримати відмінну прибуток.

Універсальність і висока ступінь економії

Це важливі умови, які висуває конкурентне середовище. Важливо, щоб готова річ була недорогою, але дуже якісною. Універсальні моделі, до яких відносять SSR 112, дозволяють отримувати продукцію різної щільності і виду. для виробництва може використовуватися різна пряма і її комбінації. Універсальні моделі обладнання дозволяють не тільки слідувати, але і задавати певні тенденції в моді, реалізувати всі свої дизайнерські задумки, запропонувати покупцям ексклюзивний товар за цілком прийнятну ціну. Для цього достатньо придбати машинку, задати певні параметри для в'язки, встановити нитки, а після довірити виробничий процес розумної техніці.