Фахівці від компанії Oscar-Parquet подарують Вам надійність підлоги та впевненість у кожному кроці! Якщо Ви вагаєтеся, чи довіряти нам чи ні, довіртеся відгукам про нашу роботу. Ми звикли до відповідального виконання усіх видів робіт задля вдоволення інтересів замовника на найвищому рівні. Усі Ваші бажання, стосовно укладання підлоги, будуть виконані у найкоротший час. Найчастішим матеріалом, що у наш час застосовують для покриття підлоги, безпосередньо є паркет. На укладання паркетної дошки ціна не є дуже високою, адже ми цінуємо наших клієнтів і розуміємо Ваші прагнення зекономити, тому що ремонт є досить коштовним етапом у житті кожної людини. Процес монтажу не є досить складним, але є дуже відповідальним. Довіряти непрофесіоналам та некваліфікованим спеціалістам у цій справі не варто, адже саме від монтажників залежить строк та якість служби паркету. Найпершим, і чи не найважливішим етапом є безпосередня підготовка основи перед наступним укладанням паркету. Тільки справжній фахівець може вирішити, чи укладати паркет на бетонну стяжку, дерев'яні чи дощаті матеріали. Після підготовки є саме укладання паркетної дошки. Процес нетривалий по часу, але не менш відповідальний. Також можливе додаткове фарбування підлоги, що надасть паркету додаткової спокуси та оригінальності. Фарбувати підлогу у незвичайні яскраві кольори стало досить популярним дизайнерським рішенням. Це не тільки є дуже естетично, але і є досить надійно! Фарба та лак, що наносяться, надають паркету додаткового захисту та міцності. Саме ВИ маєте вирішувати, як повинна виглядати підлога

Завершальний етап

Кінцевою точкою в укладанні будь-якої підлоги, є, звичайно ж, укладання плінтуса. Завершити будь-яку креативну концепцію можна за допомогою такої непомітної, на перший погляд, річі, як плінтус. Вартість монтажу плінтуса можна дізнатись на сайті https://oscar-parquet.com.ua/. Дизайнерським рішенням може бути навіть найоригінальніша ідея, адже обрати плінтус можна як в один тон із підлогою, так і обрати його у зовсім іншій кольоровій палітрі. Контраст надає додаткової спокусливості навіть класичному і стриманому інтер'єру. Укладання плінтуса також не є складним етапом, але впоратися із ним можуть тільки професіонали. Зіпсувати увесь інтер'єр одним рухом дуже просто, а ось виконати усе на належному рівні під силу далеко не кожному.

Фахівці компанії Оскар Паркет впораються із будь-якими труднощами. Нам Ви можете довіряти усі Ваші бажання та мрії, ми досконало виконаємо будь-яку з них! Звертайтеся до нас за консультацією.