Солодка процедура видалення зайвих волосків з поверхні тіла давно використовувалася для підтримки краси і бездоганності. І якщо в давні часи красуням доводилося самостійно готувати солодкі пасти, то сучасниць пощастило куди більше. Їм на вибір запропоновані різноманітні варіанти цукрової пасти, яка швидко і ефективно видаляє зайві волоски і не несе небезпеки для користувача. Але найголовніше - густа карамель готується з натуральних компонентів, а тому не представляє небезпеки для користувача. До категорії безпечних і гіпоалергенних відносять і шугарінг Cannan.

Склад шугаринга Cannan

Серед використаних компонентів тільки натуральні і природні. Вони не несуть загрози для організму, а тому дозволені до використання навіть вагітним і алергікам. Секрет криється в складі продукції, яка містить:

  • Очеретяний цукор, який проходить багаторазову очищення, а тому не містить ніяких домішок.
  • Очищена вода.
  • Натуральні масла і лимонний сік - такі компоненти є не в кожному складі, а тому перед придбанням кошти потрібно уточнювати його вміст. Саме такі елементи дозволять видалити омертвілі клітини шкіри, наситити її цінними речовинами, зволожити після процедури.

В складі немає ароматизаторів, консервантів, загусників, синтетичних добавок. Тільки натуральні компоненти дозволяють доглядати за шкірою і видаляти зайві волоски без неприємних наслідків.

Який склад вибрати?

В лінійці продукції кошти як для салонного використання, так і для домашнього. На вибір пропонується шугарінг «Cannan» такої консистенції:

  • М'яка - припускає використання бандажної техніки для депіляції. Склад текучий, після його нанесення на очищену шкіру необхідно використовувати смужки тканини, щоб видаляти волоски.
  • Середньої щільності - склад, який підходить для новачків, які тільки пізнають секрети шугаринга. Засіб легко наноситься на шкіру і настільки ж просто знімається.
  • Ультраплотная або жорстка - підходить для обробки так званих «гарячих» зон. Також може бути використана новачками для видалення волосків в зоні бікіні і в пахвових западинах.

Наносити карамель потрібно проти росту волосся, а знімати вже по зростанню. Засіб можна використовувати до трьох разів на одній ділянці шкіри. Додатково рекомендується застосовувати допоміжні склади, які будуть зволожувати шкіру, забезпечувати відмінне зчеплення з волосками, уповільнювати ріст волосся.