Ваше резюме це перше, що бачить роботодавець, і то як воно складено може багато про вас сказати. Як кажуть, зустрічають по одягу, а проводжають по розуму. Так що зовнішній вигляд вашого CV, має справити позитивне враження і змусити роботодавця запросити вас на співбесіду. Щоб поєднати красу і розум в одному флаконі фахівці TemplateMonster розробили колекцію шаблонів для резюме. Презентабельний дизайн продемонструє ваш відповідальний підхід до будь-якої задачі. Придбати шаблони резюме ви можете на сайті TemplateMonster.

Як має виглядати резюме?

Дизайн резюме повинен якісно підкреслювати його зміст. Але для того, щоб створити таке резюме вам не обов'язково бути дизайнером. Досить використовувати шаблон для CV, в якому ви можете самостійно редагувати дані в залежності від ваших потреб. Пам'ятайте, що текст повинен бути читабельним, а для цього краще використовувати шрифти без зарубок. Структуруйте текст і поділіть його на абзаци, для окремих частин створіть заголовки. Не перескакуйте з теми на тему, оповідання повинно бути зв'язковим, щоб читач не заплутався у ваших життєписах.

Резюме це, перш за все, документ, тому стиль написання повинен бути офіційним. При цьому намагайтеся не перевантажувати текст кліше і канцеляризмами застарілі, заїжджені обороти не виділять вас серед конкурентів. Пишіть так, як ніби ви просто розповідаєте про себе. При цьому, не забудьте перевірити написане на правопис.

Крім зовнішнього оформлення, резюме повинно бути в правильному форматі. Відправивши документ, формат якого відрізняється від заявленого роботодавцем, ваше резюме може залишитися просто не прочитаним. Використовуючи шаблони від TemplateMonster, ви отримаєте своє резюме одразу в кількох форматах: JPG, EPS, AI, PDF і PSD. Це дуже зручно, якщо ви захочете змінити інформацію або додати фото. Так само вам не потрібно переживати про те, як буде виглядати резюме в друкованому вигляді, так як всі моделі поставляються в стандартному форматі А4.

Шукаєте шаблони для музичного івенту? Скачати якісні psd шаблони можна на сайті сервісу TemplateMonster.

Сервіс TemplateMonster володіє зручним інтерфейсом, який дає можливість швидко орієнтуватися в списку різноманітних пропозицій, розсортованих по функціоналу, відгуків, вартості, популярності. Вкладка «Допомога і підтримка» містить докладні відповіді на найбільш поширені питання, інформацію для зв'язку з фахівцями ресурсу TemplateMonster. У випадку, якщо клієнт не задоволений продуктом або хоче його змінити, фірма здійснює повернення витрачених коштів у повному обсязі або доопрацювання сайту у відповідності з побажаннями.