Продавати товар через спеціалізований інтернет-магазин вигідно, але не завжди актуально. Сьогодні людина купує не продукт, а конкретну користь і вигоди. Знайти їх в численних каталогах торгівельних майданчиків, практично неможливо. Цікавіше працювати з маркетплейсамі. І коли мова заходить про покупку / продаж автозапчастин, першим в голову приходить прайс-агрегатор АвтоПро.

Це спеціалізований сервіс, з пошуку автомобільних запчастин, як нових, так і б / у. Кожен учасник угоди знайде тут для себе особливі переваги.

Чим вигідний АвтоПро для продавця?

Укласти угоду на вигідних умовах, і при цьому відстежувати інтереси цільової аудиторії в одному кабінеті - це явна перевага, яке дає спеціалізований маркетплейс.

На українських торгових майданчиках розміщують максимальну кількість інформації - опис товару, ціни, контактні дані власника або постачальника, і все це на одній сторінці. На сайті АвтоПро покупець дізнається контакти продавця тільки в одному випадку - коли він закриває угоду, позитивно!

Сервіс знайомить клієнта з інформацією поступово, починаючи з таких кроків:

  • пошук варіантів товару, за допомогою фільтра запитів;
  • аналіз вартості товару (по місту, області, регіону);
  • пошук активних (актуальних) пропозицій, відповідно до запитів;
  • знижки, сезонні пропозиції;
  • уточнення спірних моментів, безпосередньо з продавцем.

І тільки після цього потенційний клієнт заходить на сторінку продавця на маркетплейсі https://avtopro.ua, і відбирає товар, натискаючи на кнопку «Кошик». Цікаво, що ініціатор угоди, власник товару, не впливає на рішення користувача. Людина оцінює вигідність угоди самостійно.

Можливості покупця на маркетплейсе АвтоПро

Навіщо відкривати безліч вкладок для пошуку однієї конкретної запчастини? За таким принципом працюють інтернет-магазини в нашій країні. Знаходячи пропозицію на маркетплейсі АвтоПро, ви отримуєте однозначну інформацію - кількість, якість товару, технічні характеристики, можливу альтернативу.

Ще одна перевага АвтоПро - можливість замовити доставку в онлайн режимі. Сервіс розраховує вартість і пропонує реальні терміни доставки товару. Таким чином, 30 хвилин розмови з менеджером і водієм скорочуються до трьох-чотирьох кліків.

Підіб'ємо невеликий підсумок. Укладаючи угоди на тематичному маркетплейсі АвтоПро, ви:

  • працюєте на одній сторінці, в особистому кабінеті;
  • збільшуєте базу клієнтів за рахунок рекламних і маркетингових інструментів, якщо ви продавець;
  • користуєтеся аналітичними інструментами сервісу безкоштовно (базовий пакет);
  • отримуєте доступ до терабайтам призначеного для користувача трафіку;

Досвідчені клієнти і продавці укладають угоди АвтоПро, тому що це вигідно, а головне, приємно. На сайті встановлено інтуїтивний інтерфейс. Ви не помітите, що сайт працює з астрономічними обсягами інформації. При цьому швидкість укладання угод залишається колишньою - високою, без обридлих повідомлень, що сервер не справляється з навантаженням. Купуйте і продавайте товари швидко і без втрати часу.