Промислові пиловловлювачі (циклони) - це, перш за все, якісні та продуктивні очищувачі повітря, які широко використовуються в різних сферах промисловості для очищення навколишнього середовища від забруднюючих зважених часток.

Головне місце застосування таких пристроїв - це, в основному, закриті приміщення з метою очищення газоповітряної суміші, при цьому пилові частки збираються пиловловлювачами в спеціальних резервуарах.

Характер дисперсного складу частинок, а також особливість моделі безпосередньо впливають на ефективність очищення газоповітряних сумішей. Наприклад, пилові частинки з умовним діаметром 20 мкр характеризуються ступенем очищення до 99,5%.

Промислові циклони - пиловловлювачі

Нагадаемо, циклони-пиловловлювачі не застосовуються в тих випадках, якщо необхідне очищення повітря або газу, де є частинки, схильні до кристалізації і затвердінню при роботі пристрою.

Говорячи про принцип роботи промислових циклонів, то він передбачає дію відцентрової інерційної сепарації. Тут варто виділити кілька етапів у функціонуванні:

 1. Попадання забруднених газових і повітряних потоків в завихрувальний пристрій за допомогою вхідного патрубка.
 2. Відділення під впливом відцентрової сили пилових частинок від корпусу і екрану механізму.
 3. Опускання забруднених сумішей під дією сили тяжіння в нижню частину корпусу пиловловлювача і їх скупчення в бункері пристрою.
 4. Вихід якісно очищених мас через вихідний патрубок.

Циклони-пиловловлювачі і їх основні види.

Серед такого високоякісного промислового устаткування, як циклони можна виділити:

 • Універсальні циклони - це, перш за все, універсальні очисні агрегати, які використовуються практично у всіх сферах промисловості. Характеризуються сухим очищенням газів, які виділяються в процесі технологічної обробки у вигляді спалювання палива, випалювання, агломерації і т.д.
 • Циклони з водяною плівкою - представляються у вигляді якісних пилоуловлюючих машин, здатних забезпечити до 100% очищення повітря від забруднених мас. Головна перевага полягає у високому ступені очищення від пилу, не використовуючи при цьому додаткові фільтри.
 • Пиловловлювачі для деревообробки - використовуються в пневмотранспортних системах на деревообробних комбінатах і заводах. Механічно відокремлюють відходи з дерева (стружка, тирса, шліфувальний пил і т.д.).
 • Циклони для зернового пилу - ефективно очищають повітряні маси від лушпиння, різного сміття, зернового пилу та інших частинок. Розроблено спеціально для функціонування на комбікормових заводах, в с / г сфері, на елеваторах і т.д.
 • Промислові циклони для липкого пилу - головне призначення полягає в очищенні газу від волокнистого і липкого пилу. Такі апарати відрізняються тим, що можуть збиратися в групову установку і якісно очищати повітря від поліруючого пилу, будматеріалів і пилу з волокнистою структурою.
 • Пиловловлювачі для очищення диму - очищають повітря від сажі, дрібного пилу і інших твердих частинок. Такі пристрої виготовляються в різних варіантах і широко використовуються на котельнях і промислових об'єктах.
 • Циклони для борошняного пилу - потужні агрегати, які відмінно справляються з найдрібнішої пилом і активно застосовуються на борошномельних підприємствах.
 • Пиловловлювачі для абразивного і вапняного пилу - очищення повітря від сухого незлипаючого пилу. Ефективна робота з пилом, який містить абразивні матеріали. Вапняні ж якісно очищають пил, який не має волокнистої структури.

Крім цього, існують ще й циклони для пневмотранспорту деревного пилу і подрібненої деревини, а також циклони для будівельних матеріалів.

Промислові циклони - пиловловлювачі

Купити промислові циклони можна на сайті проектно-будівельної компанії «Вент-заводи». Тут ви зможете вибрати найбільш підходящий для себе варіант, що відрізняється тривалою роботою і якісним матеріалом.

Компанія "Вент-заводи", - вентиляція, проектування, монтаж. https://7-vz.com. Телефонуйте: +38(044) 221-25-52