На Павлоградщині можна пройти безкоштовне відновлювальне лікування

З початку цього року мешканці Павлоградщини можуть безкоштовно пролікуватись на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів. Про це повідомили в адміністрації КЗ «Павлоградського районного центру первинної медико-санітарної допомоги».

"Починаючи з 1 січня поточного року громадяни, які офіційно працюють, після перенесених захворювань і травм, а також після оперативних втручань мають право на проходження безкоштовного відновлювального лікування на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів", - говориться у повідомленні.

Направлення на відновлювальне лікування громадяни можуть отримати із стаціонару за рекомендацією лікуючого лікаря та на підставі висновку лікарсько-консультативної комісії.

На період проходження відновлювального лікування видається листок непрацездатності.

За додатковою інформацією стосовно лікування можна звертатися до заступника головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності КЗ «Павлоградського РЦПМСД» Олега Крикуна.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
298 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов