На підприємстві Першотравенська стались 4 нещасних випадки

Цей показник на 70% менший, ніж у 2014 році, повідомили у прес-службі Першотравенської міської ради.

«Основними причинами травматизму в місті є недотримання суб’єктами господарювання правил охорони праці та техніки безпеки, а також відсутність ефективного контролю з боку уповноважених державних органів за станом безпеки праці у зв’язку з дією мораторію на проведення перевірок», - доповів начальник управління праці та соціального захисту населення Сергій Яковіненко.

За його словами, в 2017 році в міст проводилась активна робота з організації навчання та перевірки знань відповідальних посадових осіб підприємств та організацій з питань охорони праці. Зокрема, було проведено навчання 110 осіб, на що спрямовано 25 тис. грн.

Також керівники підприємств забезпечили проведення медичних оглядів робітників, на що з міського бюджету спрямовано 77 тис. грн.

Загалом, минулого року в рамках виконання завдань та заходів програми було використано 510 тис. грн коштів міського бюджету.

«Завдяки виконанню програми та проведенню моніторингу її завдань і заходів за останні 4 роки досягнуто зниження рівня травмування працівників. Зокрема, у 2017 році сталося 4 нещасних випадки, що на 70% менше ніж у 2014-му (12 випадків, у т.ч. один смертельний)», - зазначив начальник управління.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
159 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов