Пішов з життя видатний павлоградський тренер Геннадій Чашин

6 березня 2018 року на 79-му році Павлоград втратив видатного тренера-викладача ФСК ім. Шкуренка Чашина Геннадія Васильовича. Про це повідомили у прес-службі міськвиконкому.

Геннадій Васильович народився 11.03.1939 року. Закінчив Центральну школу тренерів СССР м. Малаховка. Трудову діяльність розпочав у 1955 році в Саловацькому деревообробному комбінату столяром, а з 1967 року на ПМЗ став слюсарем.

У 1980 році працював завідувачем стадіону КФК «Метеорит», потім тренером, розвивав два види спорту: хокей з шайбою та футбол.

За роки праці ним було підготовлено більше 500 вихованців з футболу, міні-футболу та хокею з шайбою. З них більше 50 чоловік грали та грають в командах майстрів ІІ, І, а також в прем’єр – лізі — 10 чоловік, окрім того ще 5 чоловік грали у вищій лізі по міні – футболу.

Протягом 8 років Геннадій Чашин очолював федерацію футболу м. Павлоград.

До того ж він був високопрофесійним фахівцем та талановитим тренером, мав великий авторитет серед працівників фізичної культури та спорту, уболівальників та футболістів, користувався повагою серед колег та вихованців.

Павлоградська міська рада та виконавчий комітет висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким померлого.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
306 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов