Павлоградський відділ держреєстрації актів цивільного стану – кращий в області

За підсумками роботи минулого року серед відділів державної реєстрації актів цивільного стану Дніпропетровщини Павлоградський відділ державної реєстрації актів цивільного стану визнаний кращим. Про це розповіла начальник відділу Оксана Ромашкіна.

Також відділ отримав відзнаку «Краща візитівка відділу в Медіапросторі 2017» та подяку від Міністра юстиції України.

Оксана Ромашкіна розповіла й про результати пілотних проектів в яких бере участь Павлоградський відділ ДРАЦС. Це і видача свідоцтв про народження в пологовому будинку, й онлайн-консультації.

«Павлоградським відділом ДРАЦС видано свідоцтв про народження у пологовому будинку – 741; довідок про місце реєстрації новонародженого - понад 500; проставлено апостиль на документах – 98. Також приймаються заяви та надаються консультації через онлай-сервіси Міністерства юстиції України (Веб-портал, Онлайн-будинок юстиції та IGOV)», - говорить Оксана Ромашкіна.

Також вона додала, що протягом 2017 року в Павлограді було притягнено до адміністративної відповідальності 14 чоловік за несвоєчасну реєстрацію новонародженої дитини.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов