Свій майновий стан та доходи вже задекларували 100 мешканців Західного Донбасу

У Західнодонбаському регіоні підвели перші підсумки кампанії декларування-2018, повідомляє прес-служба Павлоградської райдержадміністрації.

«Щороку, 1 січня розпочинається кампанія декларування доходів громадян, отриманих за попередній рік. Як і минулоріч, у взаємодії фіскальних органів з платниками пріоритетними залишаються добровільність декларування доходів, взаєморозуміння, а також можливість «спілкування» за допомогою засобів електронного зв’язку»,- зазначає заступник начальника Західно-Донбаської ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ольга Радіонова.

За її словами, сьогодні вже є перші результати свідомого виконання громадянського і конституційного обов’язку жителями Західнодонбаського регіону.

У січні 2018 року до Центрів обслуговування платників Західно-Донбаської ОДПІ звернулись та подали декларацію про майновий стан і доходи – 100 громадян. Фізичними особами-підприємцями було подано 402 податкові декларації про майновий стан і доходи.

У Західно-Донбаській ОДПІ закликають громадян бути активнішими й свідомими обов’язку декларувати власні доходи.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов