У Павлограді утворили окружний суд

Відповідно до Указу Президента України, на базі Павлоградського міськрайонного суду утворили окружний суд.

Про це повідомляє прес-служба Павлоградського міськрайонного суду.

«Відповідно до Указу Президента України утворено Павлоградський окружний суд – у містах Павлограді та Тернівці, Павлоградському та Юр'ївському районах шляхом злиття Павлоградського міськрайонного суду, Тернівського міського суду та Юр'ївського районного суду Дніпропетровської області», - говориться у повідомленні.

При цьому у прес-службі наголошують, що Павлоградський міськрайонний суд продовжує здійснювати свої повноваження до початку діяльності Павлоградського окружного суду, юрисдикція якого розповсюджується на відповідну територію.

Нагадаємо, укрупнення судів шляхом ліквідації районних, міських судів і створення місцевих окружних судів передбачено Законом "Про судоустрій і статус суддів" в рамках судової реформи.

Нові суди не будуть створені відразу, а старі - ліквідовані. Весь процес реорганізації місцевих загальних судів в окружні планують завершити протягом 2018 року, крайній термін - в 2019 році.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов