У Першотравенську проживає 101 дитина з інвалідністю

На обліку в місті перебуває понад 1000 городян, які мають інвалідність. З них 101 дитина.

Про це повідомляє прес-служба Першотравенської міської ради.

На обліку в управлінні праці та соціального захисту населення знаходяться 836 осіб з інвалідністю, 124 – інваліди з дитинства та 101 особа з категорією дитина-інвалід.

Цьогоріч, окрім державної соціальної допомоги, найбільш неадаптованим у фізичному плані особам вперше в рамках програми «Турбота» надали грошову допомогу.

У місті 35 інвалідів І-ІІ групи та діти-інваліди до 18 років, які пересуваються на візках, отримали допомогу у розмірі мінімальної заробітної плати - 3200 грн.

Окрім цього, з 2016 року в закладах освіти діти-інваліди отримують безкоштовне харчування.

Цьогоріч в місті кардинально зрушилось питання адаптації першотравенських дітей з особливими потребами у суспільстві.

У вересні громада зробила величезний крок уперед, провівши захід з назвою «Помогай-ка», у якому взяли участь як діти-інваліди, так і їх ровесники без особливих потреб.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
33 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов