За ухилення від громадських робіт мешканця Юр`ївщини відправили під арешт

На Юр`ївщині засудженого до громадських робіт крадія суд відправив на один місяць під арешт. Чоловіка покарали за те, що він не виконував попереднє рішення судового орагну і не поспішав працювати на користь громади. Про це йдеться у вироку районного суду від 27 листопада.

Згідно з документом, на лаві підсудних вдруге за останній рік опинився мешканець села Новов`язівка. Про чоловіка відомо, що він не одружений, ніде не працює і має освіту 9 класів школи. Навесні 2017 року молодика покарали за крадіжку, призначивши йому 240 годин громадських робіт, які він мусив виконувати на території Чорнявщинської сільради.

Втім, як встановив суд, чоловік регулярно ухилявся від виконання цього покарання. Зокрема, 29 травня він так і не з ` явився на робочому місці, за що невдовзі отримав попередження від представник а уповноваженого органу з питань пробації . Однак це попередження не зробило засудженого більш дисциплінованим. За даними суду, протягом травня-липня 2017 року селянин встиг відпрацювати на громадських роботах лише 80 годин замість 240-а. Чимало робочого часу, визначеного графіком, він банально і без поважних причин прогуляв.

Зрештою, прокуратура вирішила застосувати до чоловіка законні санкції. А 27 листопада прокурор і засуджений уклали угоду про визнання останнім своєї винуватості. Того ж дня Юр`ївський районний суд затвердив цей документ, визнавши мешканця Новов`язівки винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 389 КК України («Ухилення від покарання, не повязаного з позбавленням волі»). Суд обрав для порушника один місяць і 2 дні арешту. Цей термін включає в себе і невідпрацьовані 160 годин громадських робіт. У підсудного є право оскаржити цей вирок.

Олекса Сурай

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов