Перше посвідчення водія павлоградці отримуватимуть лише на 2 роки

Відтепер, перше посвідчення водія у сервісних центрах МВС видаватиметься строком на 2 роки з правом обміну на постійне. Отримати його можна буде лише у разі, якщо протягом двох років з дня видачі не було 3 і більше адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Про це повідомляють у Головному сервісному центрі МВС України.

Відповідно до внесених змін в Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2017 року № 885, громадянину видаватиметься посвідчення водія на 2 роки.

Обміняти його на постійне можна буде за умови, якщо протягом 2 років особа не вчинить більше двох адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

У разі, якщо громадянин вчинив 3 і більше вищевказані правопорушення — посвідчення обмінюють лише після складання практичного та теоретичного іспитів у сервісному центрі МВС.

Варто зазначити, що повернення посвідчення водія особам, які отримали його вперше та були позбавлені права на керування транспортними засобами, не відбувається.

Поновлення права керування транспортними засобами здійснюється після чергової підготовки у відповідному навчальному закладі та після складання теоретичного й практичного іспитів у СЦ МВС. Таке посвідчення знову видається на 2 роки.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов