В Павлоградському суді запрацювала "гаряча" телефонна лінія

Від сьогоднішнього дня у Павлоградському міськрайонному суді відкрита телефонна «гаряча лінія», де кожен може отримати необхідну інформацію щодо стадії розгляду справи або залишити зауваження стосовно роботи суду.

Про це повідомляє прес-служба Павлоградського міськрайонного суду.

З метою підвищення прозорості та доступності до правосуддя, якісного поліпшення рівня судового захисту прав и свобод громадян та юридичних осіб, покращення роботи суду, від сьогодні в Павлоградському міськрайонному суді працює телефонна «Гаряча лінія» - 095-329-85-42.

За цим телефоном усі бажаючі можуть оперативно отримати необхідну інформацію стосовно організації роботи суду, залишити свої повідомлення, зауваження та надати пропозиції з питань діяльності суду, а також отримати інформацію щодо руху справ в суді.

Телефонна «Гаряча лінія» працює кожен день, крім святкових та вихідних днів за наступним графіком: понеділок – четвер з 08:00 до 17:00 години; п’ятниця – з 08:00 до 16:00 години; обідня перерва – з 12.00 до 13.00 години.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов