У Павлоградському районі розробили детальний план частини території для нового полігону ТПВ

Детальний план частини території Богуславської сільської ради Павлоградького району під новий полігон ТПВ вже розроблений. Наразі в одному з відділі в райдержадміністрації чекають від мешканців Павлоградщини пропозиції стосовно проекту містобудівної документації.

Згідно плану, новий полігон ТПВ займатиме площу в 10 га. Для порівняння, площа існуючого полігону – 8 га.

Помаранчевим кольором на плані позначили новий полігон, жовтим - існуючий.

На підставі розпорядження голови Павлоградської райдержадміністрації «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування» розробив детальний план частини території Богуславської сільської ради щодо розміщення полігону твердих побутових відходів.

Ознайомитись із планом розробки території можна в приміщенні відділу містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації, за адресою: м. Павлоград, вул. Світличної Ганни, 53.

Проект представлений для ознайомлення в робочі дні з 27 листопада по 26 грудня поточного року з 10:00 до 12:00 та з 13:00 до 16:00.

Мешканці Павлоградщини можуть на вищезазначену адресу письмово надавати пропозиції та зауваження із обґрунтуванням, відповідно до вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Обов’язково необхідно вказувати прізвище, ім’я та по-батькові, місце проживання та особистий підпис.

Пропозиції прийматимуться до 22 грудня. Розгляд пропозицій закінчується 26 грудня.

У райдержадміністрації обіцяють, що всі пропозиції і зауваження будуть розглянуті. І якщо вони відповідатимуть нормам діючого законодавства – враховані.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов