У Павлограді відносно 2 батьків відкрили кримінальне провадження

Цього року в місті виявили більше 1000 порушень прав та інтересів неповнолітніх та малолітніх дітей. Двоє з таких батьків звинувачуються у жорстокому поводженні зі своєю дитиною. Відносно них відкрито кримінальну справу.

Про це під час засідання виконкому повідомила заступник міського голови Олена Шуліка.

Вона зазначила, що цього року відносно павлоградців, які здійснюють свої батьківські обов’язки неналежним чином, були вжиті дієві заходи впливу.

За 9 місяців поточного року винесено 1050 офіційних попереджень. 174 батьків, які здійснювали неналежним чином виховання своїх дітей, притягнули до адміністративної відповідальності.

Також у 2017 році до суду направили 13 матеріалів щодо позбавлення осіб батьківських прав. За рішенням суду, 11 вже позбавили батьківських прав стосовно 18 дітей.

Відносно 2 батьків відкрито кримінальне провадження за жорстоке поводження з дитиною.

У зв’язку із існуванням загрози життю та здоров’ю малечі із павлоградських сімей вилучили 4 дітей за рішенням органу опіки та піклування, ще 7 – за рішенням суду без позбавлення батьківських прав.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов