Тернівчанка протягом трьох років незаконно використовувала земельну ділянку

У Тернівці жінка, не маючи необхідних доументів, три роки використовувала земельну ділянку, на якій розташований готельний комплекс. Через це міська рада недотримала дохід у розмірі понад 190 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Павлоградська місцева прокуратура заявила позов в інтересах держави, в особі Тернівської міськради, до місцевої мешканки щодо стягнення доходу, отриманого незаконно.

Виявилось, що жінка безпідставно користувалась земельною ділянкою площею майже 0,2 га, на якій розташовано приміщення готельного комплексу в Тернівці.

У 2014 році тернівчанка звернулася до міської ради із заявою про надання вказаної земельної ділянки, що перебуває у комунальної власності, їй в оренду на 10 років для обслуговування нежитлової будівлі готельного комплексу.

Рішенням Тернівської міської ради останній запропоновали укласти договір оренди та встановили відповідну ставку орендної плати.

Проте від укладення зазначеного договору жінка ухилилась та, не маючи жодних правовстановлюючих документів, безпідставно використовувала вказану ділянку протягом трьох років.

У результаті цього Тернівська міська рада недоотримала дохід у розмірі понад 190 тис грн.

Наразі триває судовий розгляд.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов