У Тернівці збільшується черга на отримання соціального житла

У Тернівці продовжує збільшуватись черга громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Це пов’язано з відсутністю нового будівництва в місті.

Про це повідомила начальник юридичного відділу Тернівської міської ради Ірина Немцева.

Станом на 1 листопада на квартирному обліку знаходяться 193 особи. З них 91 особа - має першочергове право на отримання житла, а 22 - позачергове.

«За 2017 рік на квартирний облік прийняли 2 тернівчан, а зняли - 5. З них: 1 – самостійне покращенням житлових умов, 1 – не проходження щорічної перереєстрації, 3 – поліпшення житлових умов, в наслідок якого відпала потреба у забезпеченні іншим житловим приміщенням», - проінформувала І. Немцова.

Цього року, за її словами, у постійне користування (за клопотанням підприємств знято статус службової квартири) було надано 3 квартири.

«У виконавчому комітеті ведеться облік громадян, які мають право на отримання соціального житла, на якому перебуває 2 особи. Але у зв’язку з відсутністю нового будівництва в місті продовжує збільшуватись черга громадян, які потребують поліпшення житлових умов», - зазначає жінка.

Вона також нагадала, що кожного року з 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку, в ході якої перевіряються їх облікові дані.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов