У Тернівці дві дитини можуть залишитись без батьків

До Тернівського міського суду направлено провадження щодо позбавлення батьківських прав двох місцевих жителів. У випадку, якщо суд прийме відповідне рішення, дітей з цієї родини візьмуть на облік.

Про це повідомила начальник служби у справах дітей Тернівської міської ради Тетяна Краснікова.

Станом на 1 листопада на первинному обліку дітей, які залишилися без батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, служби у справах дітей перебуває 115 дітей.

З них: 93 дитини знаходиться під опікою та піклуванням, 11 – в дитячих будинках сімейного типу, 6 – в прийомних сім’ях, 2 дитини тимчасово проживають в сім’ях родичів та знайомих. Тож сімейними формами виховання охоплено більше 97% дітей.

На жаль, 2,6%, а це 3 дитини (1 - віком 12 років, 2 - віком 15-17 років), не виховуються в сімейному середовищі, а перебувають у державних закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Протягом 10 місяців поточного року виявлено та поставлено на первинний облік 11 посиротілих дітей, 9 з яких в подальшому передали під опіку та піклування, 1 - в дитячий будинок сімейного типу, а 1 дитина тимчасово перебуває в сім’ї родичів до вирішення питання про її подальше влаштування.

У разі, якщо Тернівський міський суд до кінця року розгляне ще одну справу про позбавлення двох громадян батьківських прав, то на облік візьмуть ще 2 дитини.

На сьогодні в місті функціонує 3 дитячі будинки сімейного типу, де проживає 19 дітей, позбавлених батьківського піклування, та 4 прийомні сім’ї, в яких виховуються 6 дітей зазначеної категорії.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов