У бюджетних закладах Павлограда проведуть рейдову перевірку

У Павлограді перевірятимуть школи, дитячі будинки та інші бюджетні заклади в позаурочний час. Метою рейдів є виявлення фактів нецільового використання електроенергії з боку працівників таких закладів.

Про це повідомив мер Павлограда Анатолій Вершина.

За його словами, у Павлограді вже створили групу із числа службових працівників міськвиконкому.

Вона буде перевіряти всі бюджетні заклади міста. Виїжджатиме ввечері в школи та дитячі будинки з метою виявлення фактів нецільового використання електроенергії з боку працівників цих закладів.

«Можливо там в позаурочний час займаються репетиторством або ж викладач фізкультури додатково тренує групу дітей. Під час цих занять викладач користується освітленням в особистих цілях, а це, відповідно до закону, є неможливим. У такому випадку він має сплачувати відповідні комунальні послуги», - зазначив міський голова.

За його словами, рейдові заходи по бюджетним закладам Павлограда вже розпочались.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов