В Павлограді лише 16% дітей зможуть отримати вакцину АКДС

Центр первинної медико-санітарної допомоги Павлограда днями отримав вакцину АКДС. Вакцинують нею дітей до 1 року проти дифтерії, кашлюку та правця. Лікарі кажуть, що вакцина неочищена, а тому добре допомагає дитині виробити імунітет проти зазначених хвороб.

Про це Службі новин радіо "Самара" розповіла головлікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Павлограда Олена Дуднікова.

Але виставить вакцини не усім. Павлоград отримав лише 1,5 тис доз, що становить 16% від необхідної кількості.

"На сьогодні нами отримано 1500 доз вакцини АКДС, що становить тільки 16% від необхідного. Вакцину роздали на всі амбулаторії Павлограда, а тому дітей з батьками ми запрошуємо на безкоштовну вакцинацію", - розповіла Олена Дуднікова.

За її словами, департамент охорони здоров'я, що в Дніпрі обіцяє ще додатково забезпечити Павлоград необхідною кількістю вакцини АКДС. А Павлоградські медики у свою чергу роблять все необхідне, аби пришвидшити цей процес і недопустити збоїв у календарі щеплень.

Довідка: вакцину АКДС вводять малечі віком до 1 року. Потім, у 1,5 роки, медики знову запросять, але вже на ревакцинацію.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов