У Павлограді зменшилась кількість дітей-сиріт

За останній час у місті значно зменшилась кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Сьогодні їх – 293.

Про це повідомляє прес-служба Павлоградського міськвиконкому.

На сьогодні в Павлограді на обліку перебуває 293 дитини-сироти та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 150 - перебувають у складних життєвих обставинах.

В поточному році на облік взяли 75 дітей, які потребують соціально-правового захисту, а 57 – зняли з обліку.

На сьогоднішній день 282 дитини, які залишилися без батьківського піклування, реалізували своє право на виховання в сім’ї.

Протягом року під опіку та піклування влаштували 30 дітей, в прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу – 6 та усиновили - 17 дітей.

Всього в місті діє 10 прийомних сімей, де виховується 19 дітей. Також є три дитячі будинки сімейного типу, де виховується 20 дітей.

Всі діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, користуються законними пільгами. На їх утримання своєчасно виплачується пенсія та державна матеріальна допомога.

Крім того, діти безкоштовно обстежуються, лікуються, оздоровлюються, харчуються, навчаються в школах естетичного виховання, а також відвідують спортивні гуртки та секції.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов