Керівників павлоградських підприємств навчатимуть психології управління

Виконком Павлоградської міської ради та громадська організація «Бізнес-клуб Павлоград» оголошує набір на безкоштовні навчальні курси для підприємців та керівників підприємств, які мають розпочатись вже в листопаді поточного року.

Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Програма навчальних курсів буде проводитись за двома темами:«Комп’ютерні технології» для підприємців та «Психологія управління» для керівників підприємств.

Підприємців навчатимуть моделюванню та аналізу бізнес процесів; оптимізації прибутку і продажу товарів (послуг); аналітичній підтримці процесів прийняття рішень при веденні бізнесу (управлінні підприємством); роботі з базою даних; ефективним інструментам для інвестиційних проектів.

А для керівників підприємств викладатимуть наступні уроки:

- психологія прийняття рішень;

- особливості процесу делегування повноважень;

- інструменти мотивування персоналу;

- управління виробничими конфліктами;

- нетворкінг для керівника-підприємця;

- особливості роботи з проблемними клієнтами.

Лекції читатимуть кваліфіковані викладачі-практики Агентства Професійного Розвитку «Перспектива» за адресою: вул. Дніпровська, 400/1.

По закінченню курсів всі учасники отримають сертифікати.

Записатись на курси та отримати більш детальну інформацію можна за адресою: м. Павлоград, вул. Соборна, 95, к.317; конт. тел.: 6-02-86, 095-7786742, 095-5673086, 066-1505376 або на e—mail: torg317@ukr.net

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов