5632.com.ua

У Першотравенську десятки інвалідів отримали грошову допомогу

В рамках соціальної програми «Турбота» за 9 місяців поточного року 35 першотравенських інвалідів отримали грошову допомогу. Її сума склала 112 тисяч гривень.

Про це повідомив начальник управління праці та соціального захисту населення Сергій Яковіненко.

За його словами у звітному періоді з міського бюджету виплатили матеріальну допомогу 199 жителям міста, які опинилися в складній життєвій ситуації, на зага льну суму 153 тис грн.

Також б уло надано матеріальну допомогу 7 ветеранам війни, які потребують поліпшення житлових умов зг ідно з чергою, на суму 17,5 тис грн.

У 2017 році вперше було надано грошову допомогу 35 особам, які найбільш неадаптовані у фізичному плані, а саме: інвалідам І та ІІ групи та дітям-інвалідам до 18 років, які пересуваються на візка х, на загальну суму 112 тис грн.

Крім того, цьогоріч вперше з бюджету міста було виплачено компенсацією за міський прої зд 320 ветеранам на суму 70 тис грн.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать