Як виглядатиме новий стадіон у Юр’ївці

У Юр’ївці поруч із опорною школою зводять сучасний стадіон – із великим футбольним полем, майданчиками для баскетболу, волейболу, міні-футболу, біговими доріжками та зоною для ворк-аута. Там проходитимуть обласні та районні змагання, уроки фізкультури та тренування вихованців дитячої спортшколи. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Раніше на місці майбутнього стадіону були земля і трава – звичайний шкільний спортмайданчик зразка минулого століття. Школярі кажуть, через нерівності грати у футбол було неможливо – постійно спотикалися. Якщо дощ – було слизько й брудно.

Тепер колишній «стадіон» реконструюють, а точніше – зводять його «з нуля». Підрядники розпочали із земляних робіт – сучасна техніка зараз розрівнює ґрунт.

Майбутній стадіон матиме сучасне футбольне поле зі штучною травою – довжиною 100 метрів, а також поле для міні-футболу. Там також зведуть майданчик для гри у баскетбол і волейбол. Передбачать і бігові доріжки з сучасним неслизьким покриттям та зону для стрибків у довжину. А ще – облаштують майданчик для ворк-аута.

Навколо стадіону зведуть глядацькі трибуни, зверху – навіс. Територію облаштують спеціальними щоглами з енергозберігаючим освітленням.

Будівництво стадіону планують завершити в наступному році.

Загалом цьогоріч обласним коштом на Дніпропетровщині розпочали реконструкцію 12 стадіонів, ще два – зводять «з нуля».

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов