Тисячі мешканців області заключили договори на реструктуризацію боргів за опалення

У вересні мешканцям Дніпропетровщини нарахували 330 млн грн за утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, централізоване водопостачання та водовідведення, централізоване опалення та гаряче водопостачання, газопостачання та вивезення побутових відходів (без сум призначених субсидій).

Про це повідомляє Головне управління статистики у Дніпропетровській області.

Середні нарахування на одного власника особового рахунку збільшились на 16% порівняно з вереснем 2016 р., і з урахуванням електроенергії склали 443 грн.

Від споживачів зазначених послуг надійшло 396 млн грн, крім того, за електропостачання – 247 млн грн.

Рівень оплати населенням у середньому по області дорівнював 120% нарахованих за цей період сум (за рахунок погашення боргів попередніх періодів).

Заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг на кінець вересня п. р. становила 4 млрд грн, крім того, за електропостачання – 150 млн грн.

Як і раніше, найбільша сума боргу – з оплати централізованого опалення та гарячого водопостачання: на кожного боржника припадало у середньому 5389 грн.

Погашенню заборгованості населенням сприяє можливість заключення договорів на реструктуризацію боргів. У вересні 2017 р. в області було укладено 3 тис. таких договорів на 13 млн грн, сума внесених платежів склала 4 млн грн.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов