У Павлограді обговорили стратегію розвитку туристичного бізнесу

2 листопада у місті відбулася неформальна зустріч мера з керівниками ресторанного та готельного бізнесу, під час якої вони обговорювали питання щодо розвитку туристичного бізнесу в Павлограді. Подібна зустріч проходила у місті вперше.

Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому.

«Підприємства ресторанного та готельного комплексів являють собою гостинність нашого міста. Вони є однією із важливих складових туристичної індустрії.

Підприємства готельного бізнесу при обслуговуванні туристів та інших категорій громадян повинні забезпечити не лише високий рівень комфорту проживання, але й постійно підвищувати рівень сервісного обслуговування клієнтів, пропонувати широкий вибір додаткових та супутніх послуг», - зазначив міський голова Анатолій Вершина.

Начальник відділу розвитку споживчого ринку та підприємництва Світлана Кусочкіна презентувала присутнім напрямки розвитку туризму в місті.

Після цього жінка розповіла про співпрацю з партнерами та зазначила, що це перша зустріч з суб’єктами господарювання вищезгаданих сфер, які в майбутньому стануть партнерами міської влади в напрямку розвитку туристичної індустрії.

Зустріч пройшла в дружній та теплій атмосфері.

Проект щодо розвитку туристичного бізнесу зацікавив суб’єктів господарювання і вони висловили свою готовність щодо співпраці з міською владою.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов