5632.com.ua

В Україні стає менше безробітних

Згідно з останніми статистичними даними, рівень безробіття в Україні помітно скоротився, і зараз на одне вакантне місце претендують чотири людини.

Держстат недавно оприлюднив свіжі дані - в порівнянні з серпнем цього року, у вересні рівень безробіття знизився майже на три відсотки.

У серпні офіційних безробітних в Україні налічувалося 312 тисяч, а в вересні - 303 тисячі.

«Трохи більше 300 тисяч українців стоять на обліку в службі зайнятості. Але є методологія Міжнародної організацією праці, згідно з якою, в Україні рівень безробіття десь на рівні 9%. Або 1 млн 900 тис. Чоловік. Це той рівень безробіття, який реально існує в країні », - заявляв раніше Андрій Рева, міністр соцполітики.

Андрій Забловський, глава секретаріату Ради підприємців при Кабінеті міністрів, в свою чергу підкреслив, що відсоток безробітних скорочується не тільки через те, що в країні з'являються робочі місця - багато українців їдуть працювати за кордон.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать