За несвоєчасне підключення теплопостачання меру Павлограда загрожує кримінальна відповідальність?

Запуск опалювального сезону – зона відповідальності і обов’язок місцевої влади. Мери деяких міст, у тому числі мер Павлограда, не забезпечили своєчасне підключення теплопостачання. А це, відповідно до чинного законодавства, тягне за собою кримінальну відповідальність. Зокрема, за невиконання службових обов’язків передбачене покарання у вигляді утримання під вартою строком до 5 років.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

Він зазначив, що доходи місцевих бюджетів за 9 місяців поточного року зросли на 31 млрд грн. Вперше за історію України вони складають 50% від загального держбюджету.

«Фінансова достатність місцевого самоврядування дає йому можливість якісно і вчасно надавати послуги своїм громадянам. Зокрема й вчасно почати опалювальний сезон і подати тепло в оселі українців», - пише Генадій Зубко.

За його словами, технічних проблем із запуском опалення в регіонах немає . Натомість є населені пункти, в яких невчасно подбали про свої фінансові зобов'язання.

Місцеве самоврядування зобов’язане відповідно до чинного законодавства сумлінно виконувати обов’язки перед своїми громадянами, наголошує віце-прем’єр-міністр.

Він також додав, що за невиконання службових обов’язків передбачена кримінальна відповідальність. Зокрема, відповідно до ст. 367 Кримінального кодексу України, передбачене утримання під вартою до 5 років за неналежне виконання своїх обов’язків, або невиконання обов’язків, яке призвело до значних наслідків.

До речі, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко доручив головам облдержадміністрацій і місцевим адміністраціям до найближчого вівторка провести моніторинг і підготувати всі проблемні питання щодо проходження опалювального сезону по своїм областям.

При виявлені фактів саботажу, бездіяльності і невчасного виконання обов’язків органами місцевого самоврядування, відповідні матеріали будуть направлені до прокуратури.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов